Bioxelan – Krem na zmarszczki (Hit czy Kit?)

Wraz z wiekiem zwiększa się ilość zmarszczek na twarzy człowieka. Jest to proces naturalny, ale ze względu na to, że bardzo dużo ludzi zwraca uwagę na swój wygląd, to pierwsze zmarszczki mogą powodować przygnębienie i wahania nastroju. Na szczęście z pomocą może przyjść nam medycyna i kosmetyka.

Bioxelan to jeden z produktów, w którym zastosowano innowacyjne technologie, mogące pomóc z problemem zmarszczek. Naturalne składniki, na których opiera się działanie kremu pozwalają na przywrócenie jędrności skóry, a także wspierają proces wytwarzania kolagenu. Jest to jeden z głównych składników budulcowych skóry, który odpowiada za jej jędrność i sprężystość. Wraz z wiekiem jego produkcja spada, przez co dochodzi do powstawania zmarszczek.

Krem na zmarszczki Bioxelan
Krem Bioxelan

Na szczęście znakomita kompozycja naturalnych składników zawartych w kremie przeciwzmarszczkowym Bioxelan pozwala przez dłuższy czas cieszyć się młodym wyglądem, a także zapewnia skórze znakomite nawilżenie i przyspiesza jej regenerację.

Bioxelan – skład

Bioxelan składa się wyłącznie z naturalnych składników, które pozwalają cieszyć się młodym wyglądem przez długi czas:

  • Elastyna – Podstawowy składnik kremu. Wspiera produkcję kolagenu i czyni skórę odporniejszą na czynniki zewnętrzne. Przyspiesza proces regeneracji skóry
  • Aloes – Wyciąg z aloesu zawiera mnóstwo cennych witamin (np. witaminy A) i składników, które korzystnie wpływają na skórę. Szczególnie istotna jest lignina, która sprawia, że wszystkie te cenne substancje łatwiej przenikają przez skórę i wnikają nawet do jej najgłębszych warstw. Aloes zapewnia także znakomite nawilżenie, dzięki czemu skóra jest świetnie zabezpieczona przed uszkodzeniami.
  • Zielona herbata – Zielona herbata charakteryzuje się znakomitym działaniem antyoksydacyjnym. Zawarte w niej polifenole neutralizują szkodliwe wolne rodniki, które prowadzą do starzenia się komórek organizmu. Chronią także przed promieniowaniem UV i negatywnych oddziaływaniem czynników zewnętrznych
  • Rozmaryn – Rozmaryn również wykazuje znakomite działanie antyoksydacyjne. Dodatkowo przyspiesza on regeneracje skóry i doskonale ją oczyszcza. Poprawia także jej jędrność i zmniejsza widoczność porów i plam pigmentacyjnych.
  • Olej z pestek moreli – Dostarcza skórze mnóstwa niezbędnych witamin i minerałów. Poprawia jej wygląd, a także zapewnia jej odpowiednie nawilżenie. Wspiera także produkcje kolagenu i opóźnia procesy starzenia się organizmu. Wygładza również istniejące już zmarszczki

Połączenie tych wszystkich składników czyni Bioxelan bardzo skutecznym produktem.

Stosowanie kremu Bioxelan

Bioxelan to wysokiej jakości produkt. Pierwsze efekty stosowania pojawiają się już po tygodniu stosowania. Jest bardzo prosty w użyciu, a zawarte w nim naturalne składniki sprawiają, że jest w pełni bezpieczny i może być stosowany prawie przez każdego, kto nie jest uczulony na którykolwiek ze składników.

Regularne stosowanie kremu Bioxelan pozwoli przez długi czas cieszyć się młodzieńczą skórą. Produkt nie powoduje podrażnień i może być stosowany przez osoby o każdym typie cery.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s